Pojďme se seznámit

Jsem od malička nevidomý a sluchově postižený.

Chodil jsem na ZŠ Jaroslava Ježka v Praze na Hradčanech, kde jsem strávil 11 let svého života. Domů jsem jezdíval jednou za 14 dní, někdy za měsíc, a na prázdniny. Vystudoval jsem střední školu, Evangelickou akademii v Náchodě, kde jsem studoval 3 roky, a jsem vyučen odborný pečovatel. Udělal jsem si masérský kurz, a rok a půl jsem pracoval v rehabilitačním středisku Faust v Náchodě. Od roku 1997 mám svou firmu masérských služeb a pracuji také jako operátor technické podpory v knihovně a tiskárně K. M. Macanna v Praze.

Rád komunikuji s lidmi, baví mě turistika, výlety, cestování, pes a plavání. Jezdíval jsem i na dvoukole, když bylo s kým.

Rád poznávám nové lidi. Působil jsem také jako předseda oblastní pobočky SONS v Náchodě, rád udělám i přednášku o životě nevidomých na školách. V poslední době se také pokouším trochu tvořit, hlavně zamyšlení, občas mně napadne i složit nějaké ty verše.

Jsem ženatý, bezdětný.

Pokud se vám moje příspěvky budou líbit, budu velmi rád za vaše hodnocení a podporu projektu Život bez zraku.

Pokouším si touto cestou vydělat na pomůcky, které nutně potřebuji pro svůj bezproblémový život.

Bohužel mnoho pomůcek, jako třeba naslouchátka, která nosím od malička, jsou velmi drahá a pojišťovny mnoho nedávají. A brát si úvěry na další pomůcky jako počítače a podobně také nemá smysl.

Proto budu velmi vděčný pokud se vám mé příspěvky články a zamyšlení budou líbit, i za malý příspěvek na tento projekt.

číslo účtu naleznete v kontaktech na mně.

Kontakty:

Ladislav Kubeček

FaceBook

e-mail: lada@baddy.cz

mobil: 721313651

číslo účtu na projekt Život bez zraku:

102060047 / 2250

Velmi děkuji za podporu.

Váš Ladislav Kubeček