Říj 26, 2020 - Vztahy a přátelství    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mé přátelství s Radumkou

Mé přátelství s Radumkou

V Životě někdy potkáme lidi, kteří nás obhatí svojí přítomností, aniž by by se o to museli nějak snažit. Jsou velmi moudří, prozíravý vyznají se v lidské duši.

Mám opravdové štěstí na vzácné lidi a přátele. A jedním takovým z opravdových a velmi upřímných přátel je radumka.

Vlstně už ani nevím, jak jsme se poznali, ale připadá mi, že tuto ženu už znám celý tisíciletí. Dalo by se říct, že jsme se poznali díky našim dalším společným přátelům na Facebooku. Jednoho dne mi prost+ě přistála žádost o přátelství od Radmily. Nejdřív jsem si říkal, co to asi může být za člověka. Nakoukl jsem na její profil a po přečtení pár Radmilčiních myšlenek jsem pochopil, že tomto člověk mně bude provázet životem a bude obohacovat mé chápání a poznání světa.

Někdy nám přicházejí do života různé situace i zkoušky a Radmila mi po našem seznámení občas intuitivně napsala, jak se daří, vyjádřila podporu, pohladila svojí radou i pohledem na život duši.

Sám rád píši příspěvky na Facebooku a Radmila vždy byla ten, kdo diskutoval, podílel se na rozvíjení myšlenka, nebo řekl i opačný pohled a názor. Od samého začátku pro je její přátelství inspirující. 

Je to životem otřískaná a přitom velmi citlivá žena, která si nanic nehraje a řekne věci tak jak jsou a cítí. V jednom okamžiku vám řekne pravdu do očí, která není příjemná, a v dalším vás zahrne opravdovou láskou a pochopením. 

Naše první setkání na živo, nás hodně sblížilo. Setali jsme se v Třinci, kousek od jejího bydliště asi p skoro čtyřech letech dopisování a občasné komunikace po telefonu.

Radumka má ráda Kartičky, a sama je velmi dobře vykládá. Další její záliba je Astrologie, moc ráda čte a své nasbírané zkušenosti umí využít a předat dál. Ráda pomáhá tam, kde cítí, že to má smysl. Je duchem svobodná nezávislá, intuitivní a dobrosrdečná bytost.

Proto jsem byl na naše první setkání opravdu zvědav. Vyjeli jsme jednoho květnového dne i s mým přítelem Radimem tedy to mince. Měli jsme se tam poznat i s radmilčinou kamarádkou Andrejkou. Když jsme přijeli vlakem do Třince, bylo zrovna vedro.

Vystoupíme z vlaku a už nám Radumka s Andrejkou běželi naproti. Tak jsme se pobývali a první Radmilčina věta na přivítanou bla: Kde máš čepici Láďo?

V té chvíli jsem si uvědomil, že jí mám pro všechny případy v kapse, abych neměl spálenou hlavu. Ale její upřímná starost mně opravdu dojala.

Ubytovali jsme se v jednom hotelu a vzali jsme s Radimem děvčata na oběd. Celu dobu si bylo o čem  povídat a řešit. Andrexka nás pak po nějaké době opustila a šla si po svém a mi s Radmilkou jsme po obědě zaběhli do první čajovny v Třinci a celou dobu jsme měli co probírat řešit.

Ramek si jí take oblíbil a tak hovor byl velmi družný a příjemný.

Setkání se do zbytku vyplnilo a bylo velmi milé a pohodové. 

Slíbili jsme si, že se po roce sejdeme zase, pokud to situace dovolí. Rozloučili jsme se jako opravdový staří známí, i když jsme se znali fyzicky pár hodin. Někteří lidé se hluboce zapíší do našich srdcí. To přátelství trvá do dnes.

A po roce jsme se opravdu sešli. Tentokrát v době, kdy nás všechny terorizoval ten zákeřný malý virus Korona virus. Bylo to v létě, koncem července, v penzionu Harmonie v Maršově, kousek od pece pod sněžkou. Tentokrát na setkání nechyběla moje žena zdenka, a Radmilčin muž roman se synem Romanem.

To setkání opět bylo velmi přínosné a velmi povzbudivé i srdečné.

Strávili jsme spolu nádherné 3 dny. 

S některými lidmi, zůstáváme ve spojení celý zbytek života. A já vím, že toto přátelští přetrvá věky, celé životy.

Radmila mi v životě hodně pomohla poznat a pochopit svět duchovna, jak fungují věci které jsou za hranicemi našeho chápání, díky ní jsem mohl poznat částečně tajemství astrologie i výkladu karet.

Psílilo to všechno mé intuitivní vnímání a obohatilo velkou měrou můj život.

A za to všechno ti má milá Radumnko budu vždy do konce svého života velmi vděčný.

Díky, že si v životě semnou, i s mými blízkými.

S vděčností i úctou

     Láďa.